Parafia Opatrzności Bożej w Katowicach-Zawodziu

Oficjalna strona internetowa parafii pw. Opatrzności Bożej w Katowicach-Zawodziu.

OVERVIEW

This web site parafiazawodzie.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have explored two pages inside the web page parafiazawodzie.pl and found twelve websites linking to parafiazawodzie.pl.

PARAFIAZAWODZIE.PL RANKINGS

This web site parafiazawodzie.pl is seeing diverging amounts of traffic in the past the year.
Traffic for parafiazawodzie.pl

Traffic ranking (by month) for parafiazawodzie.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiazawodzie.pl

Miejski Dom Kultury Bogucice-Zawodzie

Serdecznie zapraszamy na niezwykłe przedstawienie w wykonaniu Grupy Teatralnej Agrafka z Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach. Szanowni Państwo informujemy, w Wielki Piątek MDK będzie nieczynny.

Franciszkański Zakon Świeckich - Region Katowice

Ozważamy cytat z Listu do wszystkich wiernych św. Matkami dla Niego są, gdy noszą Go w sercu i w ciele przez miłość Boską oraz czyste sumienie .

ŚDM Zawodzie 2016 19-25 lipca 2016

DATY - CO, GDZIE, KIEDY? Światowe Dni Młodzieży na Zawodziu już za. 8211; poniedziałek 25 lipca 2016. Wesprzyj ŚDM na Zawodziu! 82 1600 1055 0002 3211 5116 0001.

WHAT DOES PARAFIAZAWODZIE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiazawodzie.pl Mobile Screenshot of parafiazawodzie.pl Tablet Screenshot of parafiazawodzie.pl

PARAFIAZAWODZIE.PL HOST

Our parsers found that a single page on parafiazawodzie.pl took two thousand eight hundred and ten milliseconds to download. We could not find a SSL certificate, so therefore our crawlers consider parafiazawodzie.pl not secure.
85.17.145.43

WEBSITE IMAGE

I found that parafiazawodzie.pl is using the Apache operating system.

Parafia Opatrzności Bożej w Katowicach-Zawodziu

DESCRIPTION

CONTENT

This web site has the following on the homepage, "Witamy serdecznie na oficjalnej stronie internetowej rzymskokatolickiej parafii pod wezwaniem Opatrzności Bożej w Katowicach-Zawodziu! Zapraszamy do zapoznania się z życiem naszej parafii." We noticed that the web site also said " Matki Bożej Saletyńskiej w Mysłowicach z Kierownikiem Duchowym Ks." It also said " Proboszczem Bernardem Halembą zorganizowali dla legionistów z Katowiciego Komicjum LM pielgrzymkę po ziemi warmińsko-mazurskiej. Pielgrzymka miała miejsce w dniach od 8 do 10 czerwca 2015r." The header had start as the highest ranking optimized keyword. It is followed by strona, główna, and startowa which isn't as ranked as highly as start. The next words parafiazawodzie.pl uses is parafia. Opatrzności was included and might not be seen by search parsers.

VIEW SIMILAR WEB PAGES

Platforma Konsultacji Społecznych Urzędu Miasta Katowice

Platforma Konsultacji Społecznych Urzędu Miasta Katowice. Zanim napiszesz, przeczytaj! Uwagi organizacyjne dotyczące forum PKS. WAŻNE - Komunikat dla użytkowników forum. W tym miejscu prosimy wpisywać propozycje tematów, które Państwa zdaniem powinny się znaleźć na Platformie. Dokumenty strategiczne - wykaz i aktualizacje. Zapraszamy do udziału w badaniach.

Prensa Rebelde

Παρασκευή, 14 Αυγούστου 2015. Σύγκληση του Πολιτικού Συμβουλίου της ALBA-TCP στη Βενεζουέλα. Σύμφωνα με ένα δελτίο τύπου από το Μέγαρο Μιραφλόρες.

Caritas Ośrodek Matka Boża Różańcowa w Pszczynie

Ośrodek Matka Boża Różańcowa w Pszczynie. Międzyośrodkowe Zawody Sportowe Dla Osób Niepełnosprawnych. Józef Broda w Pszczynie 2009. Z życia Ośrodka 2010 rok. Z życia Ośrodka 2011 rok. Z życia Ośrodka 2012 rok. OMBR zaprasza na Drogę Krzyżową. Powitanie Wiosny w OMBR Pszczyna. VIII Międzyośrodkowe Zawody Sportowe Dla Osób Niepełnosprawnych Pszczyna-Suszec 2010.

O NAS 100 PwC! - Profil pracodawcy PwC - profilpracodawcy.info

Ponad 180 000 pracowników w 158 krajach. 1 700 specjalistów w 7 miastach. Miejsce w rankingu firm Business Consulting w Book of List 2012.

Zakon Maltański na Śląsku

JAK MOŻNA ZOSTAĆ CZŁONKIEM ZAKONU? STATUT MALTAŃSKIEJ SŁUŻBY MEDYCZNEJ. PIESZA PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ. WSPARCIE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH NA OTWARTYM RYNKU PRACY. KAMPANIA SPOŁECZNA WKRĘĆ SIĘ W POMAGANIE.